Wybrane publikacje

i artykuły

W jakich sytuacjach może pomoc wariograf?

Osoba zostająca ekspertem badań wariograficznych ma możliwość zastosowania wielu narzędzi niezbędnych do pracy. Jednym z nich jest wykrywacz kłamstw, z pomocą którego można poradzić sobie z niemal każdą sprawa dotyczącą oszustwa.

Efektywność badania wariografem została potwierdzona w przypadkach, kiedy trzeba zweryfikować prawdę i wykryć mechanizmy oszukiwania. Kiedy badany podłączony jest do wykrywacza kłamstw, o wiele trudniej jest mu ukryć to, co zrobił. Wyniki badania z kolei mogą być wykorzystane jako dowód, ponieważ test wariografem stanowi wiarygodne źródło informacji dla prywatnych detektywów oraz policji i pozwala na rozwiązanie sprawy. Badanie wariografem znajduje zastosowanie zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm. Jednocześnie obydwom grupom klientów pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

W jakich sytuacjach użyć wariografu?

Wykrywacz kłamstw jest to niezwykle zaawansowana technologicznie aparatura, której zastosowanie przeznaczone jest dla szerokiego grona odbiorców. Badania wariograficzne znajdują zastosowanie zarówno w międzynarodowych korporacjach, instytucjach publicznych, ale również są niezwykle istotne dla prywatnych osób, chcących rozwiać swoje wątpliwości względem partnera/partnerki.

Nasze usługi kierujemy do osób, które chcą poznać prawdę na temat:

 

  1. Powiązań danej osoby ze światem przestępczym
  2. Skłonności badanego do uzależnień
  3. Kompetencji i kwalifikacji względem procesu rekrutacji w firmie
  4. Wierności partnera/partnerki
  5. Kwestii kradzieży własności materialnej lub intelektualnej
  6. Szpiegostwa i wykradania poufnych danych z firmy

Badanie przyszłych pracowników

Żaden z pracodawców nie chce narażać swojego biznesu na zagrożenie związane z zatrudnianiem nieodpowiednich pracowników. Dlatego test wariografem pozwala na przeprowadzenie wysokiej skuteczności badanie jeszcze przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu. Daje również możliwość zweryfikowania ich poziomu edukacji, historii zawodowej, niewypłacalności, pociągu do hazardu oraz uzależnienia od alkoholu i przeszłości kryminalnej.

Rozwiązywanie sporów domowych

Badanie wykrywaczem kłamstw dostarcza również usług dla klientów indywidualnych. W przypadku braku zaufania pomiędzy domownikami pozwoli na dojście do prawdy i oczyszczenie atmosfery w domu. Oczywiście, istnieje wiele sposobów na odkrycie prawdy, niemniej jednak najbardziej skutecznym z nich jest wariograf. Najnowsze modele tego urządzenia zapewniają poprawny odczyt.

Pytania i odpowiedzi

ekspertów