Wybrane publikacje

i artykuły

Prywatne badanie wykrywaczem kłamstw

Problemy w rodzinie? Zdrada męża lub żony? Potrzeba to wyjaśnić, aby móc nadal prowadzić zdrowe życie rodzinne. Za pomocą badania wariografem można dowiedzieć się prawdy. Testy przeprowadzone przez doświadczonego eksperta, pomogą stwierdzić, czy ktoś kłamie.

Co w z nadużywaniem narkotyków? Podobnie w tym przypadku, wybawieniem może okazać się test za pomocą wykrywacza kłamstw. Tak jak wtedy, kiedy stykamy się z oszustwem, wariograf nie zawiedzie zlecającego badanie.

Innym rodzajem spraw, które warto zbadać są podejrzenia o molestowanie seksualne i przemoc w rodzinie. Trzeba wiedzieć, że w tych przypadkach nie wystarczą same słowa, trzeba mieć jeszcze na nie dowód. Jeżeli oskarżony kłamie, można zweryfikować jego słowa właśnie za pomocą wykrywacza kłamstw.

Eksperci od badań wariografem są zawsze do usług swoich klientów, kiedy ci potrzebują pomocy w udowodnieniu swojej niewinności również w momencie oskarżenia o kradzież lub romans. Prawdę można odkryć przy udziale nowoczesnych urządzeń do przeprowadzania testów na prawdomówność.

Pytania i odpowiedzi

ekspertów