Licences and certificates

Instytut skupia naukowców, biegłych sądowych oraz praktyków zajmujących się badaniami wariograficznymi. Instytut Badań Wariograficznych jest wiodącą w Polsce i profesjonalną organizacją reprezentującą doświadczonych ekspertów z zakresu badań wariograficznych. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji i praktyk badań w kraju oferując rówież badania dla osób prywatnych oraz klinetów instytucjonalnych. 
Wykrywacz kłamstw w pracy z kadrami, w sprawch rodzinnych (zdrada, zaufanie), w sprawach karnych – więcej informacji w ofercie instytutu.

Instytut Badań Wariograficznych – Wariograf wykorzystuje wariografy amerykańsiej firmy Stoelting oraz Areopag-Centr. Areopag-Centr rosyjski producent najnowszej technologii poligrafów / wariografów.

Dziękujemy za Państwa zaufanie!

pieczatka

certyfikaty

 

W interesie każdego pracodawcy jest posiadanie wykwalifikowanych i lojalnych pracowników. Korzystanie z naszych usług pomoże pracodawcy wybrać osoby bez czynnika ryzyka oraz niekorzystnych dla firmy cech, lub sprawdzić zatrudnionych pod kątem lojalności.

Warto zabezpieczyć się przed błędami podczas rekrutacji oraz wiedzieć, że obecna kadra jest godna zaufania!

Instytut Badań Wariograficznych szanuje i poleca następujące organizacje
  • Stowarzyszenie Psychologów Sądowych
  • Polskie Towarzystwo Psychiatrii Sądowej
  • Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
  • Polskie Towarzystwo Badań Wariograficznych
  • Laboratorium Kryminalistyczne KGP
  • Naczelna Rada Adwokacka
Oferujemy użycie wariografu przy rekrutacji kandydatów, pracy z kadrami.

Testowanie personelu firmy na wariografie odbywa się przykładowo:

 • Podczas kradzieży w firmie
 • Przy zatrudnieniu kandydatów starających się o pracę,
 • Przy periodycznych (planowych) badaniach.
Oferujemy skorzystanie z wariogafu w sprawach o charakterze rodzinnym/prywatnym.

Testowanie Partnerów może dotyczyć przykładowo:

 • Dochowania wierności w związku (zdrada)
 • Oczyszczenie się z nieprawdziwych zarzutów Partnera/Partnerki,
 • Badanie wydarzeń i okoliczności z przeszłości.
DYSKRECJA

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję już od momentu skontaktowania się z nami. Wszystkie informacje jak również działania traktowane są jako poufne . Bezpieczeństwo informacji, takt i dyskrecja w działaniu są dla nas priorytetem. Na życzenie klienta sporządzamy umowę o poufności.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gdyż to oni najlepiej znają swoje problemy a my podejmujemy wyzwania, oferując usługi na najwyższym poziomie.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Naszym klientom oferujemy badanie wariografem (wykrywaczem kłamstw) z użyciem najnowszego urządzenia amerykańskiej firmy Stoelting CPS II (Computerized Polygraph System). Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie wariograf, który jako jedyny na świecie używa algorytmów zbadanych i potwierdzonych naukowo (UTAH University).

CPSII w odróżnieniu od innych wariografów wyposażony jest w specjalny sensor zwany pletyzmografem-pozwalający na bardziej dokładną analizę wyników oraz sensory pozwalające wykryć próbę manipulacji odczytem wariografu przez osobę badaną (Seat sensor).

Rate this post