Wybrane publikacje

i artykuły

Wykrywacz kłamstw cena badania

Potencjał tkwiący w badaniu wariografem powoduje, że usługa ta jest coraz częściej poszukiwana. Najbardziej popularnymi sprawami są śledztwo w sprawie fałszerstw wśród pracowników, zaufania w związkach, badanie kandydatów do pracy, rozwiązywanie konfliktów. Niemal każdy problem może zostać rozwiązany za pomocą badania wariograficznego.

We wszystkich przypadkach, cena zależy od skomplikowania sprawy, ponieważ wpływa na nią wiele czynników. Ich kombinacja wpływa na cenę badania na wykrywaczu kłamstw. Oto niektóre z nich:

Sposób badania

Istnieje wiele sposobów przeprowadzania testów: badania przez Internet, a nawet przez telefon. Jednak wyniki takich testów nie mogą być uznawane za wiarygodne, ponieważ nie zostało udowodnione, że są one przeprowadzane poprawnie. Dlatego prawdziwi eksperci nie używają takich metod.

Ewentualnie można zdecydować się na oprogramowanie lub kupienie wykrywacza kłamstw. Jednak najtańszym i najbardziej wiarygodnym sposobem będzie udanie się na test do firmy specjalizującej się w wykonywaniu takiego badania. Brak specjalistycznej wiedzy i doświadczenia może wpłynąć na sposób odczytania wyników.

Miejsce przeprowadzenia testu

Z racji tego, że wariograf można przenosić, zmienia się miejsce wykonywania testu. Na przykład, jeżeli bada się uczciwość małżeńską, badanie może zostać przeprowadzone w twoim domu. Z drugiej strony, jeżeli potrzeba testu w sprawach zawodowych, ekspert może przyjechać do twojej firmy. W obu przypadkach, badający zajmuje się przeniesieniem aparatu do miejsca badania. To może jednak zwiększyć koszt usługi.

Doświadczenie badającego

Przeprowadzenie testu wymaga doświadczenia. Dlatego usługa zamawiana u eksperta z wieloletnim doświadczeniem może sporo kosztować. Tutaj jednak trzeba upewnić się, że ekspert posiada wymagane kwalifikacje do przeprowadzenia testu. Jedynie osoba mająca odpowiednie wykształcenie może zbadać cię we właściwy sposób. Niestety z roku na rok obserwujemy tendencję do oferowania badań wariograficznych przez detektywów którzy nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia aby poprawnie interpretować wyniki. Precyzyjne wyniki badań może zagwarantować tylko wykwalifikowany ekspert, sam wariograf jest tylko urządzeniem które może być przydatne w rękach osoby potrafiącej odpowiednio wydobyć prawdę od badanej osoby.

Przeprowadzenie testu wariografem wymaga dużego doświadczenia. Dlatego usługa zamawiana u eksperta z wieloletnim doświadczeniem może sporo kosztować. Tutaj jednak trzeba upewnić się, że ekspert posiada wymagane kwalifikacje do przeprowadzenia testu. Jedynie osoba mająca odpowiednie wykształcenie może przeprowadzić skuteczne i wiarygodne badanie poligraficzne.

Pytania i odpowiedzi

ekspertów