Cennik badań wariografem w Polsce

W celu wyceny prywatnego badania prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Instytutu Badań Wariograficzych w godzinach 8:00 – 20:00

TOMASZ JAWORSKI

+48 792 439 000

KAROLINA PILECKA-ZIĘTARA

+48 534 107 495

Więcej informacji na temat sposobu zamawiania badań z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw oraz kosztów badań znajdziecie Państwo na stronie Instytutu Badań Wariograficznych pod adresem https://www.wariograf.com.pl/cennik

 

Badanie wariograficzne przeprowadzone przez uprawnionych ekspertów IBW pozwalają ustalić okoliczności wydarzeń i wydobyć całą prawdę od badanej osoby. Poniesione koszty związane z uzyskaniem informacji zależą od wielu różnych czynników, które muszą być wzięte pod uwagę.

Koszt badania wykrywaczem kłamstw jest ustalany na podstawie typu badanej sprawy, długości czasu jaki zajmie przeprowadzenie badania a także złożenie czy skomplikowanie danego przypadku. To kilka z najważniejszych czynników.

W zależności od firmy wybranej  do wykonania badania, każda z nich różni się co do pobieranej opłaty co przekłada się również na różnice w jakości obsługi.  Ale by uzyskać lepsze badanie wariograficzne z dużo dokładniejszymi wynikami, dana osoba powinna zatrudnić taką firmę, która posiada najbardziej zaawansowane wyposażenie a także personel. Ale koszt nie powinien być większym zmartwieniem zważywszy na fakt jak bardzo ważne są informacje uzyskane drogą badania. Mogą zaoszczędzić czas, pieniądze czy nerwy nie zależnie od tego czy zostaną użyte w sprawie sądowej, w wyszukaniu oszustwa, czy identyfikacji strat w firmie.