Cennik badań wariografem w Polsce

Badanie wariografem – Cennik

Cena profesjonalnego prywatnego badania w Polsce oscyluje pomiędzy 2,000 – 2,500 zł z wykorzystaniem nowoczesnego wariografu cyfrowego.

Cena badania do celów procesowych wynosi od 2,800 do  5,600 zł za każde badanie wraz z wydaniem pisemnej ekspertyzy dowodowej.

Cena powinna uwzględniać wszystkie dodatkowe koszty, np. dojazd do Klienta, wykonanie badania na certyfikowanym urządzeniu przez akredytowanego eksperta.

Badania zamawiane u pośredników (np. u detektywa) będzie droższe, pośrednicy doliczają do ceny badania dodatkowe prowizje.

Koszt badania wariografem większej ilości osób powinien uwzględniać zniżki i rabaty (badania grupowe).

Zbyt niska cena może sugerować, iż badanie jest wykonywane na wariografie analogowym lub przez osobę, która nie posiada odpowiednich uprawnień do wykonywania badań

Koszt badania wykrywaczem kłamstw najczęściej ustalany jest na podstawie typu badanej sprawy (np. badania prywatne są zazwyczaj tańsze niż te do celów procesowych).

Gdzie zamówić badanie wariografem?

W celu wyceny badania wariografem można kontaktować się z Instytututem Badań Wariograficzych, który oferuje badania prywatne na terenie całej Polski

Badanie wariograficzne przeprowadzone przez uprawnionych ekspertów pozwalają ustalić okoliczności wydarzeń i wydobyć całą prawdę od badanej osoby.