Oferta badań wariograficznych

Usługa badania wariografem dostępna dla każdego

Proponujemy Państwu kompleksową usługę badania wariograficznego na terenie 15 miast w Polsce. Wszystkie badania są wykonywane przez wykwalifikowanych biegłych Instytutu Badań Wariograficznych.

Doświadczony ekspert z zakresu badań wariograficznych stanowi podstawę skuteczności i bezpieczeństwa przeprowadzanego badania. Dzięki temu, że nasza kadra jest doskonale wyszkolona, a sprzęt nowoczesny i atestowany, mogą Państwo mieć pewność, że badanie wariograficzne wykonane we współpracy z Instytutem Badań Wariograficznych będzie miało wysoką skuteczność. Ponadto, koniecznym jest, aby biegły prowadzący badanie miał duże umiejętności interpersonalne, dzięki czemu badanie będzie przebiegało w sposób komfortowy i bezproblemowy.

Zapraszamy do skorzystania z usługi dla celów biznesowych, medialnych czy prywatnych, a także wtedy, gdy chcą Państwo pozyskać dowody w sprawie karnej.

pani

Badanie jest poprzedzone bezpłatną, dokładną konsultacją, mającą za zadanie określenie celów usługi, potrzebnych informacji i pytań, które ekspert ma zadać. W trakcie konsultacji dokonujemy wyceny usługi. Konsultacja jest niezobowiązująca, ma na celu jedynie zaproponowanie przez eksperta rozwiązań dla Państwa sprawy.

 

Przeprowadzane przez nas badanie wariograficzne ma na celu potwierdzenie lub wykluczenie udziału badanego we wskazanej przez Klienta sprawie. Dzięki temu, możemy zweryfikować prawdomówność i uczciwość Państwa pracownika, partnera czy dziecka. Pomagamy także w procesie rekrutacji, aby zatrudnieni przez Państwa przedsiębiorstwo pracownicy byli właściwie dobrani także pod względem lojalności. Możemy także odkryć prawdę dotyczącą życia osobistego Twoich bliskich.

Zgłoś się do nas, jeśli podejrzewasz partnera o zdradę lub niewierność, chcesz poznać jego przeszłość.

Każde wykonane badanie kończy się oddaniem w Państwa ręce szczegółowego raportu dotyczącego przeprowadzonej usługi, wraz z analizą i interpretacją wyników. Zapoznając się ze sprawozdaniem z badania, mogą Państwo dowiedzieć się, jakich odpowiedzi udzielił badany i w jaki sposób jego organizm reagował przy zadawanych pytaniach.

Usługi dla biznesu

Najczęściej wykonywanymi przez nas zleceniami są usługi dla firm. W związku z coraz częstszą praktyką utajania kryminalnej przeszłości lub fałszowania danych na temat historii zawodowej w CV, a także świadectw pracy i referencji, konieczne stają się dodatkowe metody weryfikacji prawdomówności kandydatów na odpowiedzialne stanowiska. Badanie wariograficzne coraz częściej jest jedną z takich metod, a prośba o poddanie się takiej praktyce przestaje dziwić kandydatów. Nie jest to przecież zamach na ich prywatność, a jedynie standardowa procedura weryfikacyjna, dotycząca wszystkich potencjalnych pracowników. Dlatego też warto informować kandydatów już na początku procesu rekrutacji, jak będzie on przebiegał. Uzyskanie pozwolenia na badanie wariografem będzie wtedy łatwiejsze, niż wtedy, kiedy poprosimy o nie niespodziewanie. Zweryfikowanie informacji zawartych w CV czy liście motywacyjnym zwróci się z nawiązką, kiedy dzięki badaniu wariograficznemu unikniesz zatrudnienia nieprawdomównego pracownika, a zatrudnisz wiarygodnego i lojalnego kandydata.

Inną częstą sytuacją, w której niezbędne jest przeprowadzenie badania wariograficznego na swoich pracownikach, jest podejrzenie działania na szkodę firmy. Do takich działań należą nie tylko kradzieże i oszustwa, lecz także bardzo popularne wyjawianie poufnych informacji niezgodnie z umową. W takiej sytuacji konieczne jest sprawdzenie, który z pracowników podzielił się z konkurencją wewnętrznymi sprawami firmy. Aby tego dokonać, warto skorzystać z usługi badania wariograficznego, na podstawie którego biegły sądowy ustali, kto brał udział w przestępstwie. Tego typu badanie coraz częściej jest wykorzystywane jako narzędzie dochodzeniowe, ze względu na wysoką skuteczność, sięgającą nawet 99%. Aby przekonać pracowników do zgody na badanie, warto podkreślić, że w trakcie usługi będą zadawane pytania jedynie dotyczące sprawy, w jakiej toczy się aktualnie dochodzenie, a nie będą oni pytani o kwestie osobiste czy dawne drobne przestępstwa. Większość z pracowników zgodzi się bez wahania, z obawy o podejrzenie, że badania odmawiają osoby winne danego zdarzenia.

Podsumowując, badania wariograficzne są szczególnie użyteczne w następujących sytuacjach:
– sprawdzanie lojalności personelu
– weryfikowanie udziału pracowników w działaniach na szkodę firmy (włamania, kradzieże, wyjawianie poufnych informacji, niezgodne z przeznaczeniem korzystanie z służbowego sprzętu)
– rekrutacja (badanie kandydatów na specjalistyczne stanowiska celem pozyskania prawdziwej historii osobistej i zawodowej)

Są to tylko niektóre sprawy, z jakimi mogą się Państwo do nas zgłosić. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji celem zasięgnięcia informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach.

Usługi dla osób prywatnych

Wykonujemy również badania na potrzeby osób prywatnych, w sprawach rodzinnych i rozwodowych. Jeśli straciłaś zaufanie do swojego partnera i chcesz dowiedzieć się prawdy na temat jego wierności, skorzystaj z naszych usług i pozwól mu poddać się badaniu wariograficznemu. Dzięki temu, oboje odczujecie ulgę, poznając prawdziwą historię osobistą drugiej osoby. Jednoznaczny dowód lub zaprzeczenie niewierności partnera może być potrzebny np. w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. W takiej sytuacji konieczne jest odnalezienie profesjonalnej firmy oferującej badania wariograficzne, dzięki której wyniki zostaną odpowiednio zinterpretowane. Również osoba przeprowadzająca badanie (biegły) musi być doświadczony i wykształcony, ponieważ dobranie zestawu pytań wymaga dużej wprawy – aby określić zakres czynności uznanych za zdradę, potrzebne są – poza kwalifikacjami – umiejętności interpersonalne.

Inną sytuacją rodzinną, kiedy jest konieczne zastosowanie badania wariografem, jest chęć sprawdzenia, co robi w wolnym czasie nasze dziecko – np. czy zażywa narkotyki, z kim się spotyka.