Badania prywatne, sprawy rodzinne

badanie wariografem w sprawach rodzinnych

Dzięki badaniom na wariografie będziesz mógł rozwiać wszelkie wątpliwości związane z rodzinnymi problemami i podjąć naprawdę słuszną decyzję, której nie będziesz później żałować.

Wiele współczesnych rodzin żyje w ciągłym pędzie. Ludzie coraz częściej poświęcają swoje życie karierze w międzynarodowych korporacjach. Podróże służbowe, kilkanaście godzin dziennie spędzonych w biurze wpływa negatywnie na relacje małżeńskie. W pewnym momencie, każdy z nas zaczyna nabierać podejrzeń, czy aby partner/partnerka nas nie zdradza. By mieć całkowitą pewność warto skorzystać z badania wariografem. Urządzenie to może zapobiec kryzysom małżeńskim, a tym samym oszczędzić nam wielu negatywnych emocji. Swoje badania oferujemy na terenie całej Polski wspólnie z Instytutem Badań Wariograficznych. Możemy pomóc również Tobie! – z oferty badań prywatnych może skorzystać każda zainteresowana osoba.

 

Rodzaje badań wariograficznych w sprawach rodzinnych:

  1. Wierność małżeńska – celem tego badania jest ustalenie czy którykolwiek z partnerów nie dotrzymuje wierności małżeńskiej. Ten rodzaj badania daje możliwość zadania pytań według sugestii zleceniodawcy, który może mieć podejrzenia względem swojego partnerka czy też partnerki. Odpowiednio skonstruowane pytania odnoszą się do kwestii relacji damsko-męskich, które zawsze wpływają na emocjonalny stan organizmu badanego.
  2. Prawdziwa twarz – celem tego badania jest ustalenie czy osoba badana nie przedstawia siebie w oczach innych jako zupełnie inny człowiek. Badanie na potwierdzenie prawdziwej twarzy daje możliwość ustalić, czy badany jest uzależniony od alkoholu, nikotyny czy też narkotyków. Daje możliwość ustalenia czy dana osoba nie ma problemów z hazardem, a nawet pozwala ustalić kwestie byłych partnerów/partnerek czy też dzieci. Badanie to pozwala również dowiedzieć się czy badany nie miał konfliktów z prawem.
  3. Badanie standardowe – jest to podstawowy rodzaj badania, który może być dowolnie dopasowany do preferencji zleceniodawcy. Ten typ usługi pozwala, np. ustalić sprawcę danego zdarzenia, ustalić osobę odpowiedzialną za dokonanie drobnej kradzieży, czy też przestępstwa.

Kiedy klient dowiaduje się o wyniku badań?

Wstępna analiza wyników dostępna jest już chwilę po zakończeniu badania. Maksymalnie w ciągu 48 godzin zleceniobiorca otrzymuje treść pełnego raportu, który na życzenie klienta, może być przygotowany również w języku angielskim.

Gdzie wykonujemy badania?

Badania wykrywaczem kłamstw przeprowadzane są w 27 biurach i placówkach zlokalizowanych w całej Polsce. Na zlecenie klienta eksperci IBW i biegli mogą pojawić się w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.

Oferta, którą udostępniliśmy państwu stanowi podstawową gamę zagadnień, które jesteśmy w stanie zrealizować. Wiemy jak zawiłe scenariusze pisze życie, a my jesteśmy od tego by pomóc w ich wyjaśnieniu.

Stanowimy zespół profesjonalistów. W związku z tym chcemy by zleceniodawcy kojarzyli nas jako uczciwych i profesjonalnych ekspertów badań psychofizjologicznych (wariograficznych). Bazujemy na najlepszym amerykańskim sprzęcie firmy Stoelting, która zaopatruje nas w najlepszej klasy wykrywacze kłamstw.

Cechuje nas fachowość i profesjonalizm. Renoma Instytutu Badań Wariograficznych z którym współpracujemy zobowiązuje nas do zachowania pełnej dyskrecji i odpowiedniego zabezpieczenia informacji. Klientom oferujemy zabezpieczenie w postaci umowy o poufności.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę, że w przypadku dyskretnych badań rodzinnych, najważniejszym czynnikiem są odpowiednio dobrane zestawy pytań. Treść i przekaz musi być jasny, gdyż potencjalne wątpliwości mogłyby wpłynąć na wynik interpretacji i zakłamać rzeczywistość. Mając na uwadze, że rodzina jest najważniejszym dobrem, przykładamy należytą uwagę do tego typu kwestii.

Zajmujemy się oczywiście nie tylko problemami związanymi z wiernością partnerską. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdą rodzinę mogą dotykać niezwykle unikalne problemy, ale dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie Państwu zawsze pomóc i tym samym ułatwić podjęcie często najtrudniejszych w życiu decyzji. Badania prawdomówności to oczywiście delikatna sprawa i dlatego staramy się zapewnić maksymalną dyskrecję oraz oczywiście zagwarantować komfortowe warunki tak do prywatnej rozmowy jak i późniejszego badania. Eksperci zajmujący się badaniami na „wykrywaczach kłamstw” objęci są tajemnicą zawodową dzięki czemu naprawdę możemy bardzo dokładnie nakreślić swoje problemy i obawy. To ważne, gdyż tylko bardzo dokładne przedstawienie całej sytuacji, z którą ma być związane badanie wariografem, pozwala na stworzenie idealnego zestawu pytań dającego odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas kwestie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nie warto czekać i tracić nerwy na niekończące się rozmyślania.